Vydavateľstvo Magna ide na trh s prvou knihou

Autor: Jana Paveleková | 4.5.2017 o 11:04 | Karma článku: 3,64 | Prečítané:  256x

Knižné vydavateľstvo Magna bolo založené z lásky ku knihám. Prečítajte si krátke informácie o vydavateľstve Magna a jeho prvej knihe.

Dňa 15.3.2017 vzniklo nové vydavateľstvo neperiodickej tlače Magna Publishing, s.r.o. (ďalej len vydavateľstvo Magna). Pri zrode stáli štyri ambiciózne ženy, ktorých víziou bolo priniesť slovenským čitateľom kvalitnú literatúru od tuzemských či zahraničných autorov. Ich prioritou je najmä efektívna interná či externá komunikácia, ktorú vo svojom hodnotovom rebríčku majú na najvyššej priečke. Ku každému rukopisu chcú pristupovať s láskou a porozumením. Jedine individuálny precízny prístup sa môžu postarať o to, že každá kniha bude hodnotným darom pre čitateľa.

„My nie sme len obyčajné vydavateľstvo, my sme Magna,“ account manažérka vydavateľstva. Pár na prvý pohľad obyčajných slov však zostalo v pamäti ľudí natoľko, že sa stali mottom celého knižného projektu.

Prvou publikáciou, ktorú vydavateľstvo Magna uvedie do sveta je revydanie knihy Dedička od Gabrielle Bernátovej. Očakávaný predaj knihy sa plánuje od 15.5.2017. Dnes už však v mnohých internetových obchodoch (eshop Panta rhei, Martinus.sk, Bux.sk, eshop vydavateľstva Magna a iné) si môžeme kúpiť túto knihu za zvýhodnenú predpredajovú cenu.

„Druhé vydanie knihy nebola nutnosť, ale chcela som potešiť nielen mojich stálych čitateľov, ale aj tých potenciálnych. Prvé vydanie Dedičky sa z predaja z istých dôvodov stiahlo. Predalo sa možno len 100 kusov kníh. Tento krát sme zvolili návrat vo veľkom,“ vyhlásila Gabriela Kocmálová, konateľka spoločnosti, ktorá je tiež spisovateľkou. Poznať môžeme jej pseudonym, Gabrielle Bernátová.

Knihu prezentuje hlavne silná onlinová marketingová komunikácia, ktorú môžeme pozorovať na sociálnych médiách vydavateľstva Magna. To pôsobí na primárne na Facebooku a Instagrame, po čase chce zapojiť do svojej komunikácie viac sociálnych médií.

„Samozrejme, v publikačnom pláne máme pre našich čitateľov do konca roka pripravených viacero rukopisov, ktoré sú momentálne v štádií korekcií. Komunikáciu na nové knihy spúšťame už počas letných mesiacov. Pre veľký záujem už postupne pripravujeme publikačný plán na rok 2018, kde sa čitatelia môžu tešiť na mnoho pútavých príbehov,“ uzatvára svoje rozprávanie Gabriela Kocmálová.

 

Anotácia knihy:

Vera, študentka masmediálnej komunikácie, žila od svojho narodenia v detskom domove. Po sérii nešťastných udalostí si nájde nebezpečnú, no dobre platenú prácu.

Pod pseudonymom píše články o obávanom bossovi podsvetia. Informácie o ňom dostáva z prvej ruky. Po krátkom čase sa chytí do jeho pasce a chtiac-nechtiac s ním prežije noc plnú vášne.

Prekvapená svojou reakciou na jeho telesné útoky a pod hrozbou smrti sa vzdáva práce fotoreportérky.

Predsa len musí predísť odhaleniu svojej skutočnej identity. Nanešťastie sa po noci s Petrom Vaculíkom stáva objektom jeho sexuálnych chúťok a navyše je donútená prijať jeho ochranu. Tým začína kolobeh udalostí, ktoré obom zmenia život. Náhle zisťujú, že musia začať spolupracovať, čo vyústi do rozhodnutia, ktoré odbočuje od ich predstavy normálneho života.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Nemci boli pár sekúnd od zázraku. Zastavilo sa nám srdce, priznal Daciuk

Hokejové zlato v Pjongčangu získali Rusi, vo finále zdolali Nemcov 4:3 po predĺžení.


Už ste čítali?